kerkoj pun

Kërkohet punë nga: ai 15 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim