kerkoj pune si menagjer me pervoj pune 24 vjeqare

Kërkohet punë nga: kujta 01 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
pershendetje nese keni nevoj per menagjer une jam i gatshem me punu edhe me 2 ndrime kam pervoj pune si menagjer i restoranteve, hoteleve dhe marketeve kam punu ne peje dhe ulqin kam edhe diploma per keto profesione
ju pres ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim