kerkooim kamarier dhe shankist

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: visar 13 Sht 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoi puntor kamarier dhe shankist 4 vende pune te lira te gjith te interesuarit per pune qe njohin zanatin si kamarier edhe shankist te therrasin per me shum.ne numrat e tel 044286570 049639891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim