BUNAR ME GYPA TE BETONIT "SH.B.A ILIRI"

Kërkohet punë nga: Xxxxxx 11 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
"SH.B.A ILIRI" Prodhojm gypa te betonit dhe bejme hapjen e BUNAREVE. Tel:044/049-263-660 Saradran-Istog-Banje e Pejes. Ju Mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim