Bejm shtrimin e oborreve parqeve etj. Me kupza

Kërkohet punë nga: mjeshter 01 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Punojm me kupza,dhe ansore te betonit,rrasa etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim