Bunare istog peje

Kërkohet punë nga: Istog 20 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
"SH.B.A ILIRI" Prodhojm gypa te betonit dhe bejme hapjen e BUNAREVE. Tel:044/049-263-660
Saradran-Istog-Banje e Pejesbunare bunar gypa te betonit sonda shpimi sonde sonda gypa ceva bunar istog pej sond shpuarje shpime bunar gypa maqina uje etjj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim