Instaluse eletrike alberti

Kërkohet punë nga: albert 13 Gsh 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
berti
Ju ofron këto sherbime
* Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre me qmime shumm te voliteshme
bejm riparimin e prishjeve te rrymes eletrike dhe montimin llusterave,e rrufepritseve istalime rrymes eletrike etj 5 viti garacjone nr tel 044923977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim