Ndertim

Kërkohet punë nga: Ndertim 26 Tet 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Kryejm keto sherbime si ndertim te vrazhd fasada suvatime izolime qeramik dhe dekorime te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim