PRODHOJM GYPA TE BETONIT TE GJITHA LLOJET

Kërkohet punë nga: Istog 20 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
"SH.B.A ILIRI" Prodhojm GYPA te betonit te gjitha llojet me kualitet te larte dhe bejme hapjen e BUNAREVE. Tel:044/049-263-660,,Saradran-Istog-Banje e Pejes"SH.B.A ILIRI" Prodhojm Gypa te betonit te gjitha llojet me kualitet te larte dhe bejme hapjen e BUNAREVE. Tel:044/049-263-660 Saradran-Istog-Banje e Pejes bunare bunar gypa te betonit sonda shpimi sonde sonda gypa ceva bunar istog pej sond shpuarje shpime bunar gypa maqina uje etjj.
Ne garantojm ne prodhimet tona. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim