Punime

Kërkohet punë nga: xxxx 08 Gsh 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Punojm te gjitha punime me gur dhe me Rrasa Marojm Kamina e fontana etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim