fasader

Kërkohet punë nga: Bani 03 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
kryejm keto sherbime si fasader moler gipser etj .
si dhe marim vetura me kompenzime
si dhe shum dekorime tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim