kerkojm punëtor per zdrukthetari druri dhe plastik

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Besi-Kom 12 Jan 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Te interesuarit te na kontaktojn ne tel :
044251480
049251480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim