Kerkoj Puntor ne fushen e teknologjis

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Q-tech 25 Dhj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Teknologji informative
Kerkohet puntor ose puntore i/e cili duhet te kete njohuri te pergjithshme ne fushen e teknologjis perkaqsisht kompjuterit . dhe mundsisht te kete njohuri ne gjuhen gjermane (jo obligative). Te gjith te interesuarit mund te kontaktoj ne numrin 049526566 dhe email sg18309@seeu.edu.mk . Afati fundit per te interesuarit 05.01.2016 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim