KERKOJ PUN SI SHOFER

Kërkohet punë nga: Xxx 13 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun si shofer jam 19 vjeqar dhe posedoj patent shofer per me shum info kontakt ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim