Shitse ne teren

Kërkohet punë nga: Firma.metropol 01 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj nje shitse ne teren shitje ambulantive apo si komercialiste, puna eshte ne peje dhe rrethin pagesa sipas marrveshjes duhet te jet femen mosha 18 deri ne 40 te interesuarat te lajmrohen ne numrin e tel. 044707880 duhet te ket patent shoferin kategorija B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim