Transport

Kërkohet punë nga: Faik 15 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Bej transportin e automjeteve gjermani kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim