Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: fidan 24 Jan 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pun kamrjer ose shankist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim