Kuzhinjer

Kërkohet punë nga: ylber rudi 02 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Hoteli Rudi ne Boge te Rugoves kerkon nje kuzhinjer me pervoje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim