PUNESIM 10 KAMARIERE Restaurant NE GJERMANI

Kërkohet punë nga: luli 12 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkojë urgjentisht kamariere/a
Kontata e punes 1 vjeqare
Dergo Aplikacionin ne email
ebemair@gmail.com
Perparsi kan ato/a qe kan pervoje pune dhe njohuri te gjuhes Gjermane
Nuk pranojme telefonata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim