Puntore agjension turistik

Kërkohet punë nga: luli 12 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj nje puntore ne agjension turistik.
Vendi punes Peje.
Kushtet:
1. Duhet me dite me punu me Amadeues dhe BSP dhe 2. 3 vjet pervoje pune.
Dergo CV me foto ju lutem
ne ebemair@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim