kasap sherbim

Kërkohet punë nga: arbeni 03 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
bejm therjen e bigave lopve kingjave ne raushiq Pej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim