kerkoj dy puntore

Kërkohet punë nga: bekimi 05 Mar 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj dy puntore bar caffe +38649755320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim