Pajisje per ventilim

Kërkohet punë nga: Ahmeti 30 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ventilator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim