Kerkoj Pune *BA Gj.Angleze* i Diplomuar

Kërkohet punë nga: adn 27 Jan 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
Kerkoj pune Jam i diplomuar ne Gjuhe Angleze kam disavite pervoje pune ne zyre, dhe recepsion, njoh gjuhen anlgeze shum mir, njoh gjuhen suedeze mir, kam qertifikata dhe diploma per kurse te ang, kompjuteve, ngritje te aftesive administrative etj. nr kontaktus 049 347784
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim