Kerkoj Pune

Kërkohet punë nga: punetor 13 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
Kerkoj pune,jam 18 vjet kam te kryer shkollen e mesme ekonomike profili administrim biznesi kam njohuri te gjuhes angleze si dhe njohuri te mira te kompjuterit si dhe te perdorimit te microcoft office...
Faliminderit....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim