Kryjm sherbime juridike

Kërkohet punë nga: islam 04 Qer 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
kryjë te gjitha sherbimet juridike lidhje me shitblerje si dhe me gjdo qeshtje nga dukumentacioni agjensioni për sherbim juridike gjendet ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim