Pune Part Time per studente

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Kompani konsulence 11 Jan 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
Ofrohet vend pune vetem per dy dite ne jave( E enjte dhe e premte). Pozicioni i punes eshte i pershtatshem per studente. Kerkohet njohja e gjuhes angleze.

Preferohet vajze nga 18-30 vjec
Arsimi minimal i mesem
Aftesi komunikimi

Rroga e pelqyeshme.

Per me shume informacion kontaktoni ne tel 049-650-847 per nje interviste dhe merrni me vete nje CV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim