150 vende pune

Kërkohet punë nga: Tregi Kosovo 14 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kompania lider për telemarketing në vend "Tregi Kosovo" kërkon mbi 150 operatorë të rinjë nga mosha 18 vjeç të cilët njohin mire gjuhën Gjermane.
Të gjithë të interesurit mund të aplikojne online në www.tregikosovo.com ose në telefon 038761001 ose të vinë direkt në zyret tona në Pejton përball ambasadës Norvegjeze (Kati 5) në Prishtinë. Inkurajojme te gjithe te interesuarit te aplikojne sa me pare te cileve ju gatantojme trajnim profesional falas ne shitje, page fikse, bonuse te ndryshme si dhe kontrate pune me afat te gjate dhe orar fleksibil.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim