Agjent i Thirrjeve

Kërkohet punë nga: Definition Call 21 Gsh 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Definition Call shpall konkurs per 4 vende te reja pune, si agjent i thirrjeve ne Call Center. Kerkojme puntor/e me njohuri te gjiuhes gjermane dhe me pervoje pune ne caktimin e termineve per sigurime shendetesore ne Zvicer.
Punetoret duhet te jene te disiplinuar dhe te kene veteiniciative.
Kushtet e punes:
* Orari i punes 14 - 19:45 e Hane - e Premte
*Paga fikse 500 euro pa kushte + bonuse.
Te gjithe te interesuarit mund te na shkruajne ne: definitioncall@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim