Agjent i shitjes

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Liva Competence NTSH 12 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Flisni gjuhën gjermane dhe jeni pa punë apo nuk jeni banorë i Prishtinës ose jeni student dhe keni nevoj për punë dhe kohë të lirë për studime.Ne ju ofrojm orarë pune të përshtatshëm në dy
ndërrime.Te interesuarit duhet te kene njohuri te mira gjuhes gjermane.

Rroga mujore 400.00 deri 500.00 euro plus provision per qdo shitje.

Paradite 09:00-14:30
Pasdite 14:30-20:00.

Për të interesuarit mund të kontaktojn në tel 049/309-957 Viber dhe Whatsapp ose në Facebook adresen: Liva Competence NTSH.
Gjindemi në Prishtinë-Ulpian përball Restaurantit Beni-Dona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim