Agjente per shitje

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: GIVING HOPE 29 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Shoqata humanitare GIVING HOPE kerkon:

5 agjente per shitje kryesisht vajza te reja me moshen mbi 18 vjeqare dhe me pak se 30 vjeqe

Pagesa eshte muajin e pare 300 euro dhe muajte tjere 350 euro.

Duhet te kete komunikim te mire, te jete e afte te punoj ne grup dhe poashtu te punoj afatgjate ne shoqaten tone.

Ju lutem na shkruani ne viber apo edhe ne emailin tone givinghope.ks@gmail.com per aplikacion dhe do mbahet intervista.

044-49-33-07
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim