Call Agent- Pagë 500€ fikse + provizione,

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: GoldCenter 20 Nën 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
"GoldCENTER" hapë 15 vende të lira pune për Call Agent në Prishtinë

Departamenti - Call Center

Kualifikimet:

-Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Gjermane,

-Aftësi të shkëlqyera të kumunikimit,

-Njohuri elementare kompjuterike

Ju ofrojmë:

-Trajnim në fillim dhe gjatë periudhës së punës,
-Pagë 500€ fikse + provizione,
-Punë afat-gjatë,
-Kontrat pune 2 vjeqare
-Mundësi avansimi,
-Bonuse të rregullta për punëtorët


Kontakt: 044 558-322 / 049 744-344 / 044 102-333

Goldcall@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim