Call Agent ne Prishtine

Kërkohet punë nga: Arsim Rama 21 Gsh 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Flisni gjuhen gjermane dhe nuk jeni banor i Prishtines apo jeni student dhe keni nevoj per pun dhe kohe te lire per studime.Ne ju ofrojm orar pune te pershtatshem ne dy nderrime.Paradite 09:00-14:30 pasdite 14:30-20:00. Bejm shitjen e ketyre produkteve:
1.Revista (Abo) ne Gjermani,Zvicerr dhe Austri.
2.Inkasso Service.
3.Reisebooklet,-udhetime per te gjitha stinat e vitit.

Per te interesuarit mund te kontaktojn ne tel 049/309-957 Viber dhe Whatsapp ose ne Facebook adresen: Liva Competence NTSH.
Gjindemi ne Prishtine-Ulpian perball Restaurantit Beni-Dona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim