Call Center Agent ne Prishtinë

Kërkohet punë nga: Arsim Rama 01 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Flisni gjuhën gjermane dhe jeni apo nuk jeni banorë i Prishtinës apo jeni student dhe keni nevoj për punë dhe kohë të lirë për studime.Ne ju ofrojm orarë pune të përshtatshëm në dy ndërrime.Paradite 09:00-14:30 pasdite 14:30-20:00. Bëjm shitjen e këtyre produktëve:
1.Revista (Abo) në Gjermani,Zvicërr dhe Austri.
2.Inkasso Service.
3.Reisebooklet,-udhëtime për të gjitha stinat e vitit.

Për të interesuarit mund të kontaktojn në tel 049/309-957 Viber dhe Whatsapp ose në Facebook adresen: Liva Competence NTSH.
Gjindemi në Prishtinë-Ulpian përball Restaurantit Beni-Dona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim