Call Center

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: House of Brokers 10 Gsh 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
H. B. Center kërkon 15 agjentë të gjuhës gjermane.
Agjenti duhet të ketë njohuri të gjuhës gjermane dhe të ketë komunikim të rrjedhshëm në shkrim dhe lexim.
Orari i punës: Në bazë të marrëveshjes
Paga Fikse: 500 Euro
Paga është fikse, mirëpo me mundësi rritjeje në bazë të Klientëve.
Provizion për çdo Klient si dhe Bonus ditor.
Produkti : Chat - Online
Ju do të trajnoheni nga ne, në rast se nevojitet dhe do të keni mbështetje të vazhdueshme nga ekipi ynë me përvojë.
Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë CV në emailin: hbcenter2@gmail.com
Nr. kontaktues: 049 33 93 21 - 049 32 30 30 ose 045 37 20 29
H. B. Center
Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim