KERKOJM CALL CENTER AGENT.. ME PAG BAZ 850..

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Infinity Call 26 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Infinity Call kerkon Agent qe kan njohuri te mira te gjuhesh gjermane dhe Aftesi te shkelqyera komunikimi

Rroga baz 850 plus bonuse

Pushimi vjetor
Rroga e 13-t
pushimet mjeksore etj
te gjitha keto jan me pages

Orari shum Fleksibil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim