Kerkoj agjend te shitjes

Kërkohet punë nga: Besnik 20 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Ofroj pune me orar te plote . Kushtet per te qen pjes e jona jane: Te jet njohes i mire i gjuhes gjermane si dhe te ket pervoje pune , te jet i afte te punoj ne grup dhe te jet komunikativ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim