Kerkoj agjent te shitjes ne gjuhen GJermene

Kërkohet punë nga: Besnik 02 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkoj agjend te shitjes ne gjuhen Gjermane te interesuarit per pune duhet te ken njohuri te gjuhes Gjermane , te ken aftsi kumunikuse si dhe te jet i aft te punoj ne grup. Rroga deri ne 1000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim