Kerkoj pun shofer me kategori b

Kërkohet punë nga: Hamit 03 Jan 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
E njo Mir krejt kosoven ai dhe rajonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim