Kerkojm shites ne terren

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: fox group 05 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
kerkojm punetor/e per shitjen e produkteve ne terren
aktiviteti eshte mbare Kosoven dhe preferohen studentet femra apo meshkuj.
perparesi kane personat prej moshes 18-25 vjetesh me rroge fikse 250 euro ne muaj

Rrogat jane muaji i pare 250 euro
Muaji i dyte 270 euro dhe muaji i trete eshte 290 euro me bonuse ne terren

049 893 111 apo foxgroup.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim