Krohen Angjent/et te shitjes

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ECOIMPEX 14 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Pozita: - Agjent / Agjente e shitjes në lëmin e patundshmërive.

Vendi: Prishtine - Komuna e Prishtinës.

Orari: i PLOTË.

Aftësitë e kërkuara:

1. Shkollimin i përfunduar.
2. Aftësi të lartë të komunikimit dhe menaxhimit me situatat të vështira,
3. Të jeni banor i Komunës së Prishtinës,
4. Të jeni fleksibil, të gatshëm të punoni nën trysni, punë individuale, ekipore dhe jashtë orarit

E dëshirueshme përvoja e punës, njohja e gjuhës angleze, puna me kompjuter dhe patent vozitje.
Paga është e favorshme: paga fikse si dhe përqindje në realizimin tuaj.

CV-n dhe një kopje të letërnjoftimit tuaj dërgoni në e-mail: ecoimpex@hotmail.com ose në zyren tonë në Rr. Fehmi Agani 9/1-Prishtinë (Qendër). Tel. 045/50 20 40
Kandidatët që i plotësojnë kushtet do të njoftohen.
Pranohen vetëm ofertat serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim