Ne jemi duke kërkuar për JU!

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Intermedia Connect 19 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Eja dhe APLIKO TANI!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim