Pun per 3 Muaj ne Zürich

Kërkohet punë nga: skko 25 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Schweizerische Krankenkassen Optimierer ( Optimizer i sigurimit shendetsor Zvicërian ) është një nga Ndërmarjet më të mëdha dhe më të suksesshme të kompanive në fushën e konsultimit dhe sigurimit në Zvicëren gjermanisht-folëse.


Që nga ky vit 2015 jemi ne kerkim te punonjësve edhe ne Kosovë ,pra ne kerkojm Vajza qe din ta flasin mir dhe rrjedhshëm gjuhen Gjermane dhe që janë te motivuara për punë ,për të na perkrahur per punen ne Zürich.

Kusht që i ofrojmë :

Punë 3 mujore më shum se nje here ne vitë ne Zvicër (Zürich)


I marim përsiper shpensimet e udhtimit për ne Zürich ,gjithashtu Fjetjen dhe ushqimin


Ne rast te arritjes të suksesit mund te pasoj BONUS javor apo mujor


Rroga Fikse prej : 3.200 CHF = 3.000 EURO në bazë te ligjeve Zvicëriane .


Orari i punes është prej : 12:00 deri me 20:00Eshtë mundësi shum e mir per Vajza ,e punësimit 3 mujor (më shumë se 1 herë në vit ) në Zürich.

Për qështjen e Vizës , për udhëtim dhe lejen e punes do te perkujdesemi ne.


Pra nëse e flisni gjuhen Gjermane dhe mendoni se jeni te aftë per te punuar në Zürich per Kompanin tonë atëher na kontaktoni në :049-545-417 ose dërgojeni CV tuaj ne :
skko-ch@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim