Shites/e

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: HITI Kamina 24 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
KONKURS

Shites/e

- Te kete aftesi te komunikimit dhe punes ekipore
- Te kete te pakten shkollen e mesme te perfunduar
- Te kete njohuri per kompjuter - (Excel, Word)
- Te jete i afte fizikisht (mashkuj)

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne email hiticompany@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim