Vende pune: Shites/e dhe Montier

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: HITI Kamina 01 Sht 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Vende te lira pune ne:
Koshare, Peje, Qagllavice, Prizren, dhe Gjilan

Shites/e dhe Montier

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne hiticompany@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim