kerkoj puntore ose puntoprë

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: liria shpk 23 Sht 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
per te punuar ne mobileri: mirmbajtje te artikujve, shitje, mirmbajtje te sallonit... te komunikoj ne gjuhen shqipe dhe serbe patjeter, ... salloni gjendet ne drejtim te ferizajit 200 metra pas Grand Stores. kontakt ne email liria1@live.de ose mob, 044 127 011, 044 220 012, 049 127 011....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim