Apliko dhe perfito Grande nga Ministria e Bujqesis

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Construksion Metal Tre 07 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
APLIKO DHE PERFITO PER GRANTE
NE MINISTRINE E BUJQESIS

Tani te ne mnd ta beni pergatitjen e PLANEVE TE BIZNESIT PER SERA, kompletim te dokumentacionit si dhe plotesimin e tyre per grantet e Ministrise se Bujqesise.

Behu dhe ti si gjithe te tjeret perfitues!

Kontakt : +377 44 541 337
049 852 889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim