Bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Kërkohet punë nga: Shqiprimi 05 Pri 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
Bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni dhe hapjen e kanallav me bager dhe pun tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim