Bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Kërkohet punë nga: Shqiprimi park 05 Krr 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
Bajm rregullimin e kubzav betoni dhe hapjen e kanalav me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim