Kerkoj Pun Mirmbajtes i Kopshtit

Kërkohet punë nga: Nexhmi 05 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
Kerkoj Pun Gjendem N Prishtin Pun Që Kryej Un Jan
1.Krasitjen E Pemve
2.Mirmajtjen e Kopshtev (dhe Luleve)
3.Rregullimin E Kopshtit
4.Prerjen e Barit Dhe Ujitjen e tyre
Dhe Gjithqka Që Ka Te Bej Me kopshtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim